Sýkora (Realisté): Realisté Karlovarského kraje zahájili svou činnost

13.06.2017 12:45

Nová politická strana Realisté má již své zastoupení v Karlovarském kraji. V květnu zahájil svou činnost Karlovarský realistický klub.

Sýkora (Realisté): Realisté Karlovarského kraje zahájili svou činnost
Foto: Realisté
Popisek: Realisté

Hlavními úkoly karlovarských Realistů je vstup do společenské a politické diskuze s prosazováním základních realistických pravidel a volebního programu. Volební program i zásadní myšlenky a postoje Realistů jsou založeny především na podpoře konzervativních hodnot, jako jsou národní zájmy, rodina, bezpečnost a podpora poctivě pracujících lidí a jejich svobodného rozhodování při důrazu na osobní odpovědnost. Politická strana Realisté byla založena ekonomem, politologem, komentátorem a publicistou Dr. habil. Petrem Robejškem, který je v současnosti jejím mentorem.

Předsedou Karlovarského realistického klubu byl zvolen Tomáš Ševčík a místopředsedy Ing. Alena Botlíková a Libor Haas. V současnosti karlovarští Realisté připravují předvolební kampaň pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny České republiky a věnují se náboru nových členů, podpoře a rozvoji dalších místních realistických klubů v Karlovarském kraji. Dalšími významnými členy Realistů v Karlovarském kraji jsou MUDr. Roman Sýkora, Ph.D., který je koordinátorem Realistů pro Karlovarský kraj, Ing. Martin Lojda jako tajemník Karlovarského realistického klubu a MUDr. Vladimír Vurm, který se věnuje zejména oblasti zdravotnictví a především lázeňství.

Více informací ZDE

Převzato z profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Vondrák: Turisté se budou moci projet po Slezské Hartě na elektrolodi

5:29 Hejtman Vondrák: Turisté se budou moci projet po Slezské Hartě na elektrolodi

Od letošní sezóny bude dalším lákadlem pro turisty unikátní elektroloď. Zájemci si užijí plavbu po h…