TOP 09: Rozšířil se nám tady takový nešvar…

07.05.2019 11:38

Holubová a Hrušínský natočili volební klip na motivy Pelíšků

TOP 09: Rozšířil se nám tady takový nešvar…
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Společná kandidátka Starostů, regionálních hnutí a TOP 09 vstoupila do poslední fáze volební kampaně spotem, který už pár hodin po zveřejnění rozvířil sociální sítě. Od neděle, kdy ho koalice představila svým fanouškům na sociálních sítích, video sdílely už desítky tisíc lidí. Herečka Eva Holubová v klipu znovu ztvárňuje svou legendární roli učitelky z Pelíšků, Jan Hrušínský hledá „proevropskou třídu“ a na závěr na chodbě vytrestá „soudruha“.

Klip má zdůraznit, že kandidátka vedená Jiřím Pospíšilem a Stanislavem Polčákem je tou nejvíce proevropskou, a kromě reálného programu pro budoucnost České republiky také odmítá pokusy populistů o oslabování a štěpení unie. Klip je aktuální pro dnešní dobu i kvůli tomu, že se finalizují návrhy na změnu ústavy a zavedení celostátního referenda z pera hnutí ANO, Pirátů a SPD.

„Klip ukazuje, že jsme jasně proevropská koalice, která podporuje setrvání České republiky v Evropské unii. I proto upozorňujeme na brexit, který nepřinesl Velké Británii nic pozitivního. Naopak ji způsobil jen problémy, a proto je zařazen mezi nesmyslná slovíčka. Velmi si vážím toho, že se Eva Holubová a Jan Hrušínský těchto rolí ujali. Zvládli to skvěle. Klip i díky nim jasně vystihuje naši politickou orientaci a náš politický program,“ říká lídr kandidátky, europoslanec Jiří Pospíšil.

„Členství v EU přineslo ČR nesporné výhody. Dnes se ale ozývají hlasy, které to zpochybňují. Jsme proevropská kandidátka, která to myslí s Evropou, a hlavně s naší zemí dobře. Nebudeme zavírat oči nad problémy, kterým společně čelíme. Budeme navrhovat fungující řešení ve prospěch ČR i celé Evropy,“ doplňuje dvojka kandidátky za STAN Stanislav Polčák.

Volební spot bude od 8. května v rámci tradičního předvolebního bloku vysílat i Česká televize. Video je ke zhlédnutí na Facebooku TOP 09 ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Martinů (ODS): Parcel pro výstavbu domků jsme prodali téměř 200

22:41 Martinů (ODS): Parcel pro výstavbu domků jsme prodali téměř 200

Městská výstavba bytových domů na Bezručově ulici z pohledu starosty.