TOP 09: V Libereckém kraji do voleb společně se Starosty a KDU-ČSL

04.06.2018 5:37 | Zprávy

Uskupení TOP 09, Starostů pro Liberecký kraj a KDU-ČSL se dohodlo na společné kandidátce a do letošních komunálních voleb vyrazilo společně. Na tiskové konferenci byl představen volební program a kandidátka, která bude usilovat o hlasy voličů v podzimních volbách.

TOP 09: V Libereckém kraji do voleb společně se Starosty a KDU-ČSL
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Kandidátka je složena tak, aby kandidáti odborně pokryli celou šíři nabízeného programu, a zároveň se stali garanty programu pro jednotlivé čtvrti Liberce. Prioritou kandidátů za TOP 09 jsou témata spojená s navýšením a zkvalitněním parkovacích míst v Liberci a rozvíjení konceptu chytrého města (Smart city) ve vztahu k dopravě, urbanismu, správě města a sociálním službám.

„Naše město potřebuje začít po čtyřech letech rozmíšek a sporů zase začít fungovat a poskytovat občanům pocit, že tady chtějí žít. Musíme zajistit především fungování města a jasně sdělit jaké cíle a v jakém čase jsme schopni splnit,“ uvedl Zdeněk Chmelík, lídr za TOP 09 a kandidát č. 8 na společné kandidátce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

KDU-ČSL , komunální volby , kraj Liberecký , TOP 09 , SPL

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Veřejná doprava

Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peštová (ANO): Blackouty nejsou strašení – jsou reálná hrozba. A tato vláda ji ignoruje

22:31 Peštová (ANO): Blackouty nejsou strašení – jsou reálná hrozba. A tato vláda ji ignoruje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k možnosti dalších blackoutů.