Ptám se tedy. Dobrá země pro život? Ale pro koho? Pro studenty a mladé lidi? Nejspíš ne, vidí svou budoucnost v jiných zemích. Pro důchodce? Nejspíš také ne, když většina důchodců živoří. Pro pracující, myslím tím zaměstnance velkých firem? Těžko. Pro svobodně podnikající, zodpovědné a nezávislé občany naší země? Určitě ne. Pro státní úředníky a státní zaměstnance? Asi ano.
Opět se ptám, proč socialisté slibují něco, co mohli v právě končícím období vládnutí udělat a některé, zaplať pán bůh, neudělali?
Slibují například právo na nedostupnost mimo pracovní dobu, daňové zvýhodnění na částečnou úhradu nákladů na cesty do práce. Všichni zaměstnanci by také měli nárok na pět týdnů dovolené a docílit by chtěli i toho, že se nemocenská bude vyplácet od prvního dne marodění. Slibují, že zamezí daňovým únikům velkých korporací a holdingů.
Samozřejmě nezapomněli na snížení daní pro zaměstnance, chtějí minimální mzdu 16 tisíc a průměrnou mzdu 40 tisíc.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV