Udženija (ODS): Praha je město všech

24.05.2019 19:46 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zásahům do svobody podnikání

Udženija (ODS): Praha je město všech
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija

Zastupitelský klub ODS Praha odmítá nekoncepční zásahy do svobody podnikání, odmítáme policejní hodinu a odmítáme, aby bylo vybráno pár ulic v centru města a v nich, aby se experimentovalo s různými zákazy.

ODS bude vždycky hájit princip, že Praha je město všech. Město pro život, pro podnikání i pro trávení volného času. Zastupitelé za ODS udělají všechno pro to, aby tento princip nebyl omezen.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Smrt

Kdo a komu přesně (píšete že nám) přál smrt? Přát komukoliv smrt mi přijde za hranou a co vím, tak někomu vyhrožovat smrtí je i výhružka, což je protizákonné. Nevím, zda když mu ji přejete, je to to samé. Je nebo není? Prám se i proto, jestli se budete bránit nějak soudně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vlček (STAN): Sněmovna ztratí možnost kontroly vlády

17:03 Vlček (STAN): Sněmovna ztratí možnost kontroly vlády

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny 15. května k rozvolnění pravidel stran státnímu rozpočtu.