Unucka (ODS): Moravskoslezský kraj je region high-tech průmyslu a inovací

05.10.2022 5:35 | Zprávy

Návštěvníci brněnského strojírenského veletrhu mohou v expozici Moravskoslezského kraje vyzkoušet i vodíková kola

Unucka (ODS): Moravskoslezský kraj je region high-tech průmyslu a inovací
Foto: Archiv MSK
Popisek: První náměstek Moravskoslezského hejtmana Jakub Unucka

Moravskoslezský kraj dnes otevřel svou expozici na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Na tomto nejprestižnějším průmyslovém veletrhu ve střední Evropě se představuje jako region s vysokým potenciálem pro technologický rozvoj. V expozici tradičně dává prostor i vybraným místním firmám, které podnikají v oblasti chytrých technologií, vysokého strojírenství nebo technologií s vysokou přidanou hodnotou. 

Moravskoslezský kraj se brněnského strojírenského veletrhu účastní pravidelně. Od roku 2017 vždy umožňuje bezplatnou prezentaci vybraným regionálním firmám a pomáhá jim tak navázat nové kontakty a propojit je se silnými partnery v oboru. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ANO: Na funkci hejtmana Karlovarského kraje bude navržen Petr Kubis

8:07 ANO: Na funkci hejtmana Karlovarského kraje bude navržen Petr Kubis

Tisková zpráva Krajského předsednictva a zastupitelského klubu hnutí ANO v Karlovarském kraji