V čele Občanských demokratů na Jihlavsku stanul Vítězslav Schrek

16.10.2017 6:34

Delegáti jihlavského oblastního sněmu zvolili v pondělí 9. 10. 2017 počtem 31 hlasů ze 42 za nového předsedu Oblastního sdružení ODS Vítězslava Schrek.

V čele Občanských demokratů na Jihlavsku stanul Vítězslav Schrek
Foto: ODS
Popisek: ODS

Dlouholetý jihlavský zastupitel a známý aktivní činovník v oblasti kultury a sociálních věcí Vítězslav Schreka tak vystřídal odstupujícího předsedu Zdeňka Geista, který se o tuto pozici již neucházel.

Místopředsedy oblastního sdružení se stali Radek Zuda z Třeště, Petr Laštovička z Jihlavy a Pavel Vencovský z Polné.

Dalšími členy oblastní rady, zastupujícími jednotlivá místní sdružení ODS na Jihlavsku, jsou Bohuslava Jílková, Roman Diviš, Vladimír Brtník, Pavel Barták, Petr Vlach, David Beke, Eva Decroix, Jaroslav Huňáček, Martin Paclík, Jiří Šlejtr, Marie Veselá, Vladislav Veselý, Jaroslav Vymazal, Vlastimil Zelený a Miloš Vystrčil.

„Nově zvolené vedení jihlavské oblasti mi dává pocit naděje a zároveň chuti dokázat, že Občanská demokratická strana je stále stranou schopných a pracovitých lidí, kteří o svých životech chtějí v maximálně možné míře rozhodovat sami, bez státem diktovaných manuálů. Lidí, kteří chtějí žít v prostředí svobody, práva a demokratických principů“, zhodnotil výsledek sněmu nový předseda Schrek. „Velkou radost mi dělá také fakt, že se v řadách ODS objevila řada nových tváří, kterým není jedno, jakým směrem se ubírá budoucnost naší země“, dodal Schrek.

reklama

autor: PV

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Válka s Ruskem

Pořád slyšíme, jak se máme připravit na válku s Ruskem. Z čeho teze, že nás Rusko napadne pramení? Myslíte, že jsme po Ukrajině druzí na řadě? A nechrání nás naše členství v NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Volby do Evropského parlamentu budou referendem o EU

8:17 Vích (SPD): Volby do Evropského parlamentu budou referendem o EU

Co je vlastně cílem politiky Green Deal, Agenda 2030 a Migračního paktu? Destrukce a sebevražda Evro…