Válek (TOP 09): Nahradit Mirka moc nejde

20.01.2021 11:50 | Zprávy

Poslanecký klub TOP 09 zvolil nové vedení. Předsedou se stal Vlastimil Válek, místopředsedy Dominik Feri a František Vácha.

Válek (TOP 09): Nahradit Mirka moc nejde
Foto: TOP 09
Popisek: Vlastimil Válek

Poslanci TOP 09 si v úterý odpoledne zvolili nové vedení poslaneckého klubu. Novým předsedou klubu se stal místopředseda strany a lékař Vlastimil Válek.

„Právě jsem byl našimi poslankyněmi a poslanci zvolen předsedou našeho poslaneckého klubu.  Děkuji moc za důvěru, která je nesmírně zavazující. Převzít štafetu ve vedení poslaneckého klubu TOP 09 po Mirku Kalouskovi je pro mne čest a zároveň obrovská výzva – rétorickou laťku totiž nasadil velmi vysoko a jeho projevy zkrátka patří do sněmovního zlatého archivu. A i když to opticky vypadá, že jeden šedesátník nahradil druhého, tak nahradit Mirka moc nejde. Proto jsem rád, že slíbil, že mně bude pomáhat a radit. Tak doufám, že TOPce neudělám ostudu,“ uvedl k volbě předseda klubu TOP 09 Vlastimil Válek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Elektro automobily

Že jsou předražené se shodneme. Ale co s tím? To, že to jako politik budete jen říkat je podle mě žalostně málo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zálom (Svobodní): Stát dře zaměstnance z kůže daleko hůř než živnostníky

11:02 Zálom (Svobodní): Stát dře zaměstnance z kůže daleko hůř než živnostníky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zdanění.