V poslední době si velice často vzpomenu na R. Reagana, presidenta USA v letech 1981-1989. Nejenom proto, že výrazně přispěl ke konci “říše zla” a přinesl nám svobodu, ale i kvůli dění okolo jeho zvolení.
Tehdy ho totiž každý “pokrokový novinář” Tábora míru a socialismu vykresloval nejhorších barvách, popisoval jeho naprostou nekompetentnost a hrůzné důsledky jeho případného presidentování. Dnes se opět děje něco podobného.
To ale není předmětem tohoto příspěvku.
R. Reagan proslul i řadou velice přesných postřehů, které jsou stále platné. Například s tvrzením “Vláda je jako batole. Žravý systém s velkou chutí na straně jedné a s nulovou odpovědností na straně druhé.” bude nejspíš souhlasit každý.
Ale zpět k EET – na něm je krásně vidět pravdivost dalšího výroku

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

22:14 Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji k Ukrajině ve střední Evropě.
- 20:16 Mádlová (ANO): Piráti slibují modré z nebe. Připomeňme si fakta o nich
- 20:06 Hejtman Holiš: Žádám prezidenta o veto školského zákona
- 18:02 Rajchl (PRO): Pokud uspějeme, od totalitního kyjevského režimu se distancujeme
- 16:14 Schillerová (ANO): Moc v ČR mají lobbisté bank, zbrojařů a energetických gigantů, ne Fiala
- 14:12 Turoňová (Stačilo!): Na Krétu a Gavdos se valí tisíce migrantů