Vanžurová (Jihočeši 2012): Sportoviště ve Smrkovicích se rozrostlo o nové hřiště a hygienické zařízení

07.08.2020 9:15 | Zprávy
autor: PV

V sousedství fotbalového a dětského hřiště ve Smrkovicích přibylo nové víceúčelové sportovní hřiště. K objektu šaten byla přivedena voda a přistavěno hygienické zařízení se sprchou a záchody.

Vanžurová (Jihočeši 2012): Sportoviště ve Smrkovicích se rozrostlo o nové hřiště a hygienické zařízení
Foto: archiv starostky
Popisek: starostka Písku Mgr. Eva Vanžurová ("JIHOČEŠI 2012")

„Stavební práce provedla firma STAVSPORT Praha v období od dubna do poloviny července. Kolaudační řízení proběhlo 5. srpna a oficiální otevření hřiště se chystá v sobotu 8. srpna. Celková cena díla činí tři miliony korun bez DPH,“ informuje Michal Fiedler z odboru investic a rozvoje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Derby

Mně přijde, že to, co se odehrálo na derby se děje jen ve fotbale. Proč je otázka. Ptám se i na váš návrh řešení? Máte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

9:15 Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

Debata o obranných schopnostech České republiky musí být vedena realisticky a bez politické propagan…