Velebný (ČSSD): Pokračuji ve funkci předsedy ČSSD na Bruntálsku

18. 11. 2016 13:03

Poslanec Ladislav Velebný byl zvolen do funkce předsedy Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál. Rozhodli o tom delegáti okresní konference.

Velebný (ČSSD): Pokračuji ve funkci předsedy ČSSD na Bruntálsku
Foto: Archiv Ladislava Velebného
Popisek: Ladislav Velebný

Minulou sobotu 5. listopadu 2016 probíhala v bruntálském kongresovém sále Okresní konference České strany sociálně demokratické na Bruntálsku. Na ní shrnuli ve svých zprávách práci předseda Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál Ladislav Velebný, předsedkyně Okresní kontrolní komise ČSSD Bruntál Jarmila Pavlíková, předseda Místního klubu Mladých sociálních demokratů na Bruntálsku Radek Vráblík, předsedkyně Sociálně demokratických žen na Bruntálsku Marie Velebná a předseda Klubu seniorů ČSSD Bruntál Jan Dohnal.

Delegátky a delegáti okresní konference ČSSD si do funkce předsedy okresního výkonného výboru zvolili opět poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného, do funkce předsedkyně okresní kontrolní komise Jarmilu Pavlíkovou. Nově byl zvolen také celý okresní výkonný výbor, ve kterém budou zasedat Ladislav Kováč, Dušan Blažek, Ladislav Byrtus, Alena Jašová, Libor Klemsa, Martin Polok, Jaroslav Kala, Jakub Horáček, Boris Pavlásek a Jaromír Čubok.

Do okresní kontrolní komise vedle Jarmily Pavlíkové zasednou také členové Jan Dohnal, Jaroslav Pospíšil, František Svatoň a Marie Velebná.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sehnal (ODA): Fandíme Zuzaně Čaputové

22:34 Sehnal (ODA): Fandíme Zuzaně Čaputové

Občanská demokratická aliance gratuluje paní Zuzaně Čaputové k velkému úspěchu v prvním kole prezide…