Vildumetzová (ANO): Popravdě, britská a jiné další mutace koronaviru mě děsí

10.03.2021 4:27 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke koronaviru.

Vildumetzová (ANO): Popravdě, britská a jiné další mutace koronaviru mě děsí
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

Drazí přátelé, zanedlouho to budou již 3 měsíce, co jsem onemocněla covidem. Vzpomínky na nemoc vůbec nejsou příjemné, a tak jsem si řekla, že udělám vše proto, abych se opětovné nákaze rozhodně vyhnula a především nechci ohrozit malého Honzíčka a své nejbližší. Popravdě, britská a jiné další mutace coronaviru mě děsí, také případy dětí s postcovidovým syndromem jsou velmi smutné. Proto jsem po radě lékaře začala pravidelně užívat vitamíny C, B12 a D, které jsem běžně zakoupila v lékárně, snažím se být aktivní-chodit v této době alespoň na procházky, doma trochu cvičím (bolí mě záda) a určitě se snažím si zachovat pozitivní mysl. Říká se, že po prodělání covidu by člověk měl být minimálně dalších 90 dnů chráněn vlastní imunitou. Nechali jsme si s manželem udělat tedy testy na protilátky a bylo zajímavé, že můj test vykazoval protilátky nižší než test manželův i přesto, že manžel měl průběh onemocnění v porovnání se mnou mnohem lehčí. Testy chceme určitě opakovat, někdy za měsíc. Očkováni ještě být nemůžeme, nespadáme do žádných vyjmenovaných prioritních skupin, tak si budeme alespoň testovat hladinu protilátek. A nakonec ještě "babská" rada, kterou jsem sama dostala, vynikajícím zdrojem vitamínu C je i kysané zelí, takže také ho baštím.

Všem přeji přejeme krásný den a hlavně se opatrujte

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Pro smích je leda Babiš s Macinkou

12:04 Kupka (ODS): Pro smích je leda Babiš s Macinkou

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přestřelce mezi Hradem a vládou.