Vinklátová (SLK): Liberecký kraj je hvězdou podzimních televizních pořadů

18.09.2021 22:09 | Tisková zpráva

Pomalu ale jistě se dostáváme do období babího léta a následujícího podzimu. Na výlety se ale dá vyrážet pořád. Pokud ale počasí výletům nepřeje, můžete zajímavosti a krásy Libereckého kraje objevovat i prostřednictvím televizních obrazovek.

Vinklátová (SLK): Liberecký kraj je hvězdou podzimních televizních pořadů
Foto: youtube.com
Popisek: Květa Vinklátová, radní LK

A na jaké pořady se můžeme těšit na podzim? Zejména milovníky historie potěší dokumentární série České televize, ve které budou představeny doslova skryté skvosty. V Libereckém kraji se herec Jaroslav Plesl podívá do Lužických hor na hrad Grabštejn. Pořad ponese název Neobjevené skvosty.

Kamery a reflektory budou na náš kraj namířené i nadále, protože aktuálně je v přípravách velká řada zajímavých pořadů. Například prozradíme, že se k nám vydá Aleš Háma se svým obytným vozem v druhé sérii pořadu Karavanem po Česku. Alena Zárybnická pak představí fenomén lezení v Českém ráji, Josef Polášek se naopak vydá na putování po hospůdkách a pivovarech. Martin Kraus si projede krásná místa na koňském hřbetu. Na přípravě všech těchto pořadů se podílí také oddělení cestovního ruchu Libereckého kraje.

„Snažíme se hledat všechny možné cesty, jak dát o Libereckém kraji vědět. Televizní a internetové kanály jsou pochopitelně důležitým zdrojem informací, a pokud jsou programy kvalitně zpracovány, lidé doporučené tipy rádi využívají,“ říká Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

A tip na závěr pro všechny Insta nadšence. Tohle léto taky probíhá řada influencer a press tripů. Do našeho krásného kraje se tak stihli už vypravit třeba instagramerky Natálie Tolarová, Anna Kadeřávková a Anna Šulcová nebo fotograf Jan Řeháček. Tak se nechme inspirovat tipy, které najdeme na jejich sociálních sítích. Tipy od nás pak najdete zase na našem Facebooku a Instagramu, kde jsme jako Region Liberec!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Pochopil jsem, že naše iniciativa a snaha je aktuálně zbytečná

16:57 Premiér Babiš: Pochopil jsem, že naše iniciativa a snaha je aktuálně zbytečná

PLNÉ ZNĚNÍ DOKUMENTŮ Dopis předsedy vlády Andreje Babiše Vlastimilu Válkovi ohledně účasti na jednán…