Vlček (STAN): Arogantní ministryně Mrázová zneužívá sociální bydlení

29.04.2026 6:02 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obecnímu bytu ministryně Mrázové.

Vlček (STAN): Arogantní ministryně Mrázová zneužívá sociální bydlení
Foto: Ministerstvo průmyslu a obchodu
Popisek: Lukáš Vlček ministr průmyslu a obchodu

Arogantní ministryně Mrázová (ANO) zneužívá sociální bydlení.

Zatímco opravdu potřební, pro které jsou byty určeny – matky samoživitelky nebo senioři v bytové nouzi – čekají v pořadnících roky, bývalá starostka a nyní ministryně s nemalým platem dlouhé roky využívala městský sociální byt o rozloze 130 m² za 5.500 Kč měsíčně. Standardně by přitom měla platit pětkrát tolik. Ve městě, kde je každý 5. obyvatel v exekuci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?

A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Ty arogantni Vlcku, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusehyena , 29.04.2026 7:41:54
kdyby ministryne Mrazova bydlela pod mostem budes spokojen?

|  6 |  0

Další články z rubriky

Prokop (Stačilo!): Tohle nezestárlo dobře...

7:07 Prokop (Stačilo!): Tohle nezestárlo dobře...

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke klidnému a zkušenému vedení prezidenta Pavla