Volný (SPD): SPD Tomio Okamura do Senátu

17.08.2018 21:04

Podpořme jedinou reálnou tměnu v Senátu, podpořme kandidáty SPD Tomio Okamura. Vážení přátelé, kamarádi, spolubojovníci, představujeme Vám dnes naši kandidátku do Senátu za volební obvod Ostrava - Jih, paní Mgr. Ing. Pynelopi Valsamisovou.

Volný (SPD): SPD Tomio Okamura do Senátu
Foto: repro/ČT
Popisek: Lubomír Volný
reklama

Tato naše skvělá, vzdělaná a úspěšná kolegyně a spolubojovnice s řeckými kořeny chce svou kandidaturou a prací pro SPD Tomio Okamura, poděkovat jak této zemi, tak svým spoluobčanům za to, jak jsme přijali její rodiče, ji osobně, umožnili jim zde bezpečně žít, pracovat, studovat a uspět.

Život Pynelopi je dokonalou ukázkou toho, jak si my v SPD Tomio Okamura představujeme soužití suverénních národů a poctivou spolupráci v Evropě. Postavenou na vzájemném úctě, uznávání historických tradic a pomoci těm ve skutečné nouzi, nikoliv těm, kteří nouzi falešně předstírají. Na respektu k zemi, kde žiji a kde se z člověka v nouzi a na útěku, mám šanci stát i s celou svou rodinou, občanem a spolumajitelem této země, pokud jsem součástí přirozené, nikým násilně nevynucované migrace a mám čisté úmysly.

Jsme společně hrdí na tradici Československa i samostatné ČR, která vždy podala pomocnou ruku těm ve skutečné nouzi a zároveň říkáme společně a zcela jednoznačně, že se nenecháme ani zneužívat ani vytlačovat z našeho životního prostoru.

Pynelopi je dokonalou ukázkou toho, jak my všichni lidé dobré vůle umožníme vždy jiným lidem dobré vůle žít jejich životy, pokud oni respektiují ty naše a je připravená společně s námi bránit tuto zemi před těmi, kteří by ji chtěli zneužívat a znásilňovat k obrazu svému.

Stejně jako všichni naši kandidáti, zvedne Pynelopi ruku pro každý návrh referenda podpořený SPD, pro zákony o hmotné a trestní zodpovědnosti politiků, jejich přímé volbě a odvolatelnosti a v neposlední řadě, vždy podpoří jakýkoliv návrh umožňující rozpuštění Senátu ve prospěch přímé vlády lidu této země.

Děkujeme Ti Pynelopi za Tvou odvahu, máš naši plnou důvěru a v ulicích Tvého volebního okrsku za Tebe budem bojovat jako lvi!

(převzato z Profilu)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prokop (ANO): Hotel Opatov na jednání Zastupitelstva hl. m. Prahy

22:48 Prokop (ANO): Hotel Opatov na jednání Zastupitelstva hl. m. Prahy

Milí sousedé, asi jste v tomto týdnu zaregistrovali, že magistrát začíná váhat s již několikrát doml…