Vosecký (SLK): Místo velkých slov a frází by za každým měly být vidět výsledky jeho práce

25.06.2014 8:51

Starostové pro Liberecký kraj vysílají do boje o Senát Jiřího Voseckého

Vosecký (SLK): Místo velkých slov a frází by za každým měly být vidět výsledky jeho práce
Foto: Starostové pro Liberecký kraj
Popisek: Starostové pro Liberecký kraj

Na podzim letošního roku se kromě komunálních voleb konají i volby do Senátu PČR. Sněm SLK schválil v prosinci 2013 jako svého kandidáta ve volebním obvodu Česká Lípa pana Jiřího Voseckého. Starostové pro Liberecký kraj tak vysílají do senátního boje svého dlouholetého člena, který byl i místopředsedou hnutí. Této pozice se ale na jaře letošního roku vzdal právě proto, aby se mohl naplno věnovat předvolební kampani do senátních voleb.

„Mým krédem vždy bylo, že namísto velkých slov a frází by za každým, kdo pracuje v jakékoliv volené funkci, ať na úrovni komunální, krajské, či politiky nejvyšší, měly být vidět výsledky jeho práce“, říká Jiří Vosecký, který působí jako starosta Okrouhlé již od roku 1996. Kromě toho je Jiří Vosecký i předsedou Svazku obcí Novoborska a také členem rady Euroregionu Nisa.

Jiří Vosecký má za sebou podporu řady starostů a starostek v regionu. „Jiří Vosecký v politice prosazuje společnou práci napříč politickým spektrem, a proto ho podporuji“, říká Jan Sviták, starosta obce Prysk, a Petr Ullrich, starosta obce Radvanec, dodává: „obtížně bychom hledali někoho v našem regionu, komu odmítl pomoc, ať je to starosta, zastupitel nebo občan“. Marcela Novotná, starostka obce Nový Oldřichov, Martina Rašínová, starostka obce Polevsko, a
Kateřina Jonáková, starostka obce Svor, podporují Jiřího Voseckého proto, že „jako starosta má zkušenosti z přeshraniční spolupráce a z čerpání dotací z Evropských fondů, např. projekt „Zažít vrcholy“ nebo vybudování sportovních hřišť v obcích a městech Novoborska.

Senát patří mezi instituce, které bychom neměli opomíjet, chceme přeci, aby nás zastupovali ti nejlepší. „Jsem velmi rád, že máme svého kandidáta, který má maximální důvěru členů a podporovatelů SLK. Jiří Vosecký pracuje velmi dlouho na komunální úrovni, má ty nejlepší předpoklady a zkušenosti, aby se stal na podzim tohoto roku senátorem“, uzavírá předseda SLK, Marek Pieter.

Termín voleb do obecních zastupitelstev a zároveň do Senátu ve volebním obvodu Česká Lípa je 10. – 11. října 2014.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Starostové pro Liberecký kraj

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chalupa (ANO): Padni, komu padni?

17:17 Chalupa (ANO): Padni, komu padni?

Byl mi položen dotaz: Jsou poslanci PS PČR & Senátoři schopni jednat dle pravidla padni komu padni?"