Votava (LEV 21): Dobrá zpráva z USA - Obama zhubnul a vyrostl

15.03.2016 20:50

Po chmurných zprávách o stavu celkového zadlužení USA, přišla z Bílého domu dobrá zpráva. Všechny nás hned potěšila. Prezident USA Barack Obama, zhubnul a dokonce povyrostl. V roce 2014 měl 82 kg, dnes 79 kg. Oproti toku 2014 vyrostl o jeden cm, na 185 cm. Podle stejné zprávy, ale za poslední tři roky zešedivěl. Média se o této zprávě předháněla v rychlosti. Konečně po starostech s tím neposlušným, nevděčným a často svéhlavým světem, přišla povzbuzující zpráva z Bílého domu.

Votava (LEV 21): Dobrá zpráva z USA - Obama zhubnul a vyrostl
Foto: archiv
Popisek: Přemysl Votava, Národní socialisté
reklama

A k těm šedinám nutno dodat, že starostí bylo hodně, jak těch domácích, tak i ve světě. Vedle  narůstajícího dluhu USA, Bílému domu přidělávaly starosti o osud států,  jako je  Čína, Rusko, Irán, Irák, Afganistan, Jemen, Sýrie, Severní Korea, Venezuela, Egypt, Turecko, Libye, Ukrajina, Bělorusko, …a také Vladimír V. Putin se nechoval tak,  jak si přál Bílý dům.  Proto  nás ta dobrá zpráva z USA moc potěšila. Prezident  Barack Obama  zhubnul a hlavně vyrostl.

Špatná zpráva: dluh USA také vyrostl

Aby byl obraz o kondici prezidenta a Bílého domu dokonalý, bylo by správné sdělit veřejnosti,  že celkový dluh USA zase povyrostl. Na konci roku 2014, poskočil na částku 18 bilionů dolarů. Za prezidenta Baracka Obamy tak narostl o 70%. Pro nás normální počtáře číslo přímo astronomické. Dluh USA představuje 18 005 549 328 561 dolarů. Nebudeme to přepočítávat na koruny, to by se nám  z toho všem zamotala hlava, ani kalkulačka by to nebrala.
Ještě, že po těch bilionech a miliardách dluhů Bílého domu nechodí naši exekutoři. 

Tak, to je ten skutečný zdravotní stav Bílého domu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Ministerstvo obrany je pouhá „slibotechna“

8:39 Vích (SPD): Ministerstvo obrany je pouhá „slibotechna“

Armáda poptává 210 pásových bojových vozidel pěchoty v osmi modifikacích. Má to stát 52 miliard Kč. …