Výborný (KDU-ČSL): Vzkaz, že Česká republika stojí na straně svobody

02.01.2026 13:09 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zákazu propagace komunismu

Výborný (KDU-ČSL): Vzkaz, že Česká republika stojí na straně svobody
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Výborný

S novým rokem vstoupila v platnost také novela trestního zákoníku, která výslovně zakazuje propagaci komunismu. Ten jasně stanoví, že kdo založí, podporuje nebo propaguje nacistické, komunistické či jiné hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačování práv a svobod člověka, případně hlásá rasovou nebo třídní zášť, může být trestně postihován.

Jde o důležitý a jasný vzkaz, že Česká republika stojí na straně svobody, demokracie a respektu k lidské důstojnosti a že ideologie, které tyto hodnoty popírají, u nás nemají místo.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Diskuse obsahuje 24 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tak to si dej,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMutella , 02.01.2026 13:56:56
pozor na to co meleš, někdy mi to připadá jako žvásty jistého Plojhara, lidoveckého kolaboranta s Gottwaldem.

|  5 |  0

Další články z rubriky

Turek (Motoristé): Lze mne zranit, ne však urazit...

16:21 Turek (Motoristé): Lze mne zranit, ne však urazit...

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k uplynulému roku 2025