Vyhnánek: Možná bychom si nejdřív mohli zamést před vlastním Prahem

05.02.2023 12:28 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k rozložení politických sil na jednotlivých úřadech pražských městských částí

Vyhnánek: Možná bychom si nejdřív mohli zamést před vlastním Prahem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Náměstek primátora Pavel Vyhnánek

Praha a láska zvítězí nad vsí a nenávistí, zaglosoval někdo v průběhu prezidentských voleb. A my, pyšní Pražané, jsme se v duchu i nahlas pohoršovali nad tím, jak lidé ve zbytku republiky volí a kde jakože nechali rozum, voe.

Možná bychom si ale nejdřív mohli zamést před vlastním Prahem. Pomoci nám v tom může přiložená mapa městských částí hl. m. Prahy. V těch modrých na radnici vládne či spoluvládne Andrej Babiš. Tedy pardon, hnutí ANO, které Babiše vyslalo do boje o Hrad a které zadávalo a platilo billboardy strašící obyvatele ČR generálem Pavlem a válkou.

Praha

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Imunita

Tvrdíte, jak imunita není fér. Souhlasím. Proč teda neusilujete o její zrušení? Nebo nevím o tom, že byste se o to jako vy nebo vaše strana kdy pokusili.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pospíšil (TOP 09): Takhle spravedlnost pro zvířata prostě nevypadá

21:03 Pospíšil (TOP 09): Takhle spravedlnost pro zvířata prostě nevypadá

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na podmíněný trest za týrání psa v Uherském Hradišti