Zahradil (ODS): Pochvala české vládě za přístup k uprchlické krizi má hořkou příchuť

11.01.2016 16:21 | Zprávy

Pochvala české vlády od paní Mogheriniové za přístup k uprchlické krizi má hořkou příchuť. Zdá se, že je to hlavně pochvala za to, že česká vláda při jednáních moc nezlobila, poslušně prohrála hlasování o kvótách a dál se jim už nebrání.

Zahradil (ODS): Pochvala české vládě za přístup k uprchlické krizi má hořkou příchuť
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil

Potvrzují se tak spekulace, že tato vláda se vědomě distancuje od ostatních členů V4 - Slovenska, Maďarska, Polska - kteří zaujali razantnější pozici. To je krátkozraké, strategicky chybné a oslabuje to postavení ČR.

Jan Zahradil

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Stanjura: 8 miliard na podporu sportu

22:31 Ministr Stanjura: 8 miliard na podporu sportu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výdajům na podporu sportu.