Zahradil (ODS): Všechno špatný k něčemu dobrý, i ten Covid

21.09.2021 6:27 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k Netflixu a přesunu natáčení filmu z Austrálie do Prahy.

Zahradil (ODS): Všechno špatný k něčemu dobrý, i ten Covid
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Europoslanec Jan Zahradil (ODS).

Všechno špatný k něčemu dobrý, i ten Covid.

Je fajn reklama, že se kvůli němu přesouvá natáčení sequelu vůbec nejúspěšnějšího filmu od Netflixu, totiž Extraction (99 milionů diváků), z Austrálie do Prahy.

Kdo to neviděl, tak je to dechberoucí akční jízda, fakt super.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

K čemu jsou vyšetřovací komise?

Tvrdíte, že je chcete zřizovat třeba ke kauze Dozimetr, ale můžete uvést jeden příklad, kdy ustanovení komise bylo k něčemu dobré a komise něco vyřešila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

David (SPD): Rusko prodává s přirážkou. Budou nyní  zrušeny sankce?

18:09 David (SPD): Rusko prodává s přirážkou. Budou nyní zrušeny sankce?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ruskému obchodu s ropou