Zajíčková (ODS): Primátor autoritářsky rozhodl o umístění uprchlíků bez. Rada důrazně nesouhlasí

26.05.2022 10:06 | Tisková zpráva

Primátor hl. města Prahy Zdeněk Hřib svévolně rozhodl o umístění romských uprchlíků z Ukrajiny na Praze 5 bez předchozí konzultace s radnicí Pětky.

Zajíčková (ODS): Primátor autoritářsky rozhodl o umístění uprchlíků bez. Rada důrazně nesouhlasí
Foto: ods.cz
Popisek: Renáta Zajíčková

Rada této městské části včera na svém mimořádném zasedání vyjádřila důrazný nesouhlas s tímto postupem.

 

„Hlavní město Praha opakovaně nevede s městskou částí Praha 5 dialog, který považujeme zvláště v této situaci za velmi důležitý,“ říká starostka Prahy 5 Renáta Zajíčková (ODS).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Robert Králíček byl položen dotaz

Podáte na Jurečku nějaké trestní oznámení?

Sám tvrdíte, že to není normální, mě taky napadá, zda je jeho jednání vůbec zákonné? Budete to nějak řešit? Dotaz se týká zakázky, o níž píšete zde: https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kralicek-ANO-Duvod-proc-lide-ztraceji-duveru-ve-stat-774708

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Profant (Piráti): Současné vyhlídky ČR nejsou dobré

13:05 Profant (Piráti): Současné vyhlídky ČR nejsou dobré

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bitcoinové kauze.