Žalkovský (STAN): Klub TOP 09 v JMK

28.02.2015 19:31

Šéf jihomoravské TOP 09 Jan Vitula navrhl, aby v souvislosti s děním na Ukrajině byla zrušena dotace Jihomoravského kraje pro dny ruské kultury a v ČT se vyjádřil, že by do ČR neměli být vůbec zváni ruští umělci.

Žalkovský (STAN): Klub TOP 09 v JMK
Foto: STAN
Popisek: Jaroslav Žalkovský

Vitula to vysvětlil slovy: „Je dobré jasně říct ruským občanům: Nezlobte se, ale pokud váš prezident a vaše orgány budou na Ukrajině páchat to, co tam páchají, tak prostě nejste zváni.“

Nemyslím si, že je dobré, aby zastupitelé STANu v klubu TOP 09 byli spojováni s vyjádřením předsedy klubu, který již delší dobu, podle sdělení našeho zástupce v klubu, nekomunikuje, prosazuje svoje názory a přátele a spolupráce s ním je nulová. Vyjádření, kterým ze sebe udělal v očích mnoha lidí něco, co nevím jak to nazvat, abych neurazil koaličního partnera. Každý má právo se zviditelňovat. Ale za takovou cenu? Nechat o sobě takto psát? Nadpis, kterým byl článek uveden, nesvědčí o velkém respektu politiků, ani z vlastního tábora, k panu Vitulovi. Věřím, že šlo jen o dočasné pominutí smyslů a ne o pokus politické sebevraždy.

On to ten idiot opravdu řekl? Kydání hnoje, výplod nenávisti a postiženého mozku i obrovská porce blbosti. Přední politik TOP 09 to schytal kvůli Rusku 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: STAN

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Drozdík (Republika): Orlovská nemocnice potřebuje záložní plán

22:56 Drozdík (Republika): Orlovská nemocnice potřebuje záložní plán

Na zastupitelstvu se měl projednávat tzv. záložní plán, abychom se nespoléhali jen na pracovní skupi…