Zdeňková (HPP 11): Na Prahu 11 se vrací jihoměstské Palermo

16.12.2016 10:12

Dne 15.12.2016 schválením rozpočtu hlasy ANO/ TOP 09/ KSČM/ ODS/ JM-ND/ ČSSD a dvěma přeběhlíky z HPP 11 vznikla nová koalice na Praze 11.

Zdeňková (HPP 11): Na Prahu 11 se vrací jihoměstské Palermo
Foto: Praha 11
Popisek: Radnice Prahy 11

Koalice na jednání Zastupitelstva MČ Praha 11 nepředložila svůj program ani programové prohlášení Rady, jen si rozdělila funkce a peníze. Předseda ANO na Praze 11 Říčař při obhajobě nové koalice s trestně stíhaným ex-starostou Mlejnským zpochybnil existenci tzv. Jihoměstského Palerma před r. 2014 a naopak obvinil Hnutí pro Prahu 11 z mediální bubliny. Přitom to byla kritika režimu ex-starosty Mlejnského, se kterou šly ANO a TOP 09 na Praze 11 do voleb a dostaly se na radnici. Hnutí pro Prahu 11 považuje za naprosto nechutné, jakým způsobem je schopné ANO a TOP po dvou letech zcela negovat svá předvolební prohlášení a sliby. ANO a TOP chtějí společně s ex-starostou Mlejnským zamést závažné trestné kauzy z minulosti "pod koberec" a pokračovat společně s developery v doprodeji a vytěžení toho, co nám na Praze 11 zbývá. Již se tak děje.

Hnutí pro Prahu 11

www.hpp11.cz
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1501950-ceske-palermo-laka-na-lukrativni-ceny

Převzato z profilu.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Ing. Taťána Malá byl položen dotaz

Sexuální násilí

Jak se v praxi bude dokazovat, jestli byl k souloži udělen souhlas či nikoliv? Nemám nic proti tomu, že jste změnili zákon, ale k čemu to v praxi bude? Co když jedna si budou strany v tom, zda byl udělen souhlas či nikoliv protiřečit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majerová (Trikolora): Tak prý jsme dobytci a šmejdi

13:09 Majerová (Trikolora): Tak prý jsme dobytci a šmejdi

Reakce na veřejném facebookovém profilu strany na urážky v komentářích