Zdeňková (HPP11): Hnutí pro Prahu 11 vyzývá radu k rezignaci

31.10.2016 9:40

Torzo Rady MČ Praha 11 v současném složení neodpovídá výsledkům voleb, nemá důvěru zastupitelstva a není schopno městskou část spravovat.

Zdeňková (HPP11): Hnutí pro Prahu 11 vyzývá radu k rezignaci
Foto: Hnutí pro Prahu 11
Popisek: Hnutí pro Prahu 11, logo.

Radní MČ Praha 11 za ANO a TOP 09 vyzvali ve středu 27.10.2016 přes sdělovací prostředky starostu Jiřího Štylera z Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11) k odstoupení.

Titíž radní už na jaře 2016 ve spolupráci s opozicí a jejími trestně stíhanými zastupiteli věrolomně odvolali dva radní z HPP 11, Ladislava Kosa a Šárku Zdeňkovou. Kos byl ale před dvěma týdny zvolen senátorem a kandidáti pletichářských stran v Radě u občanů propadli.

Torzo Rady MČ Praha 11 v současném složení neodpovídá výsledkům voleb, nemá důvěru zastupitelstva a není schopno městskou část spravovat.

Starosta Štyler je představitelem 18 členného klubu HPP 11 (40% zastupitelů). TOP a ANO mají dohromady jen 12 zastupitelů. Radní z ANO a TOP po komunálních volbách 2014 své funkce získali jen díky koaliční podpoře HPP 11, té se ale už dávno zpronevěřili. Nikdo z HPP 11 na své funkci nelpí. HPP 11 několikrát navrhovalo odvolání celé Rady. Znovu vyzýváme bývalé koaliční partnery: prokažte elementární odpovědnost vůči občanům a rezignujte. Rezignace celé Rady MČ Praha 11 je nejlepším řešením, aby se v zájmu občanů Prahy 11 mohly nově a zřetelně konstituovat koaliční vztahy a na jejich základě Rada s podporou většiny zastupitelů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Běhounek: Věřím, že model bude fungovat hlavně ke spokojenosti klientů

19:33 Hejtman Běhounek: Věřím, že model bude fungovat hlavně ke spokojenosti klientů

V Telči bylo slavnostně otevřeno nové moderní senior centrum. Domov pro seniory se sníženou soběstač…