Zelení: Nepřizpůsobiví Hybernskou v úterý neprojdou

09.12.2013 20:45 | Zprávy
autor: Zeleni.cz

Strana zelených pořádá při příležitosti Mezinárodního dne lidských práv demonstraci za vytvoření Ministerstva pro lidská práva, menšiny a rovné příležitosti.

Zelení: Nepřizpůsobiví Hybernskou v úterý neprojdou
Foto: zeleni.cz
Popisek: Logo Strany zelených

Kvůli úternímu happeningu, který bude probíhat přímo před Lidovým domem v Hybernské, bude symbolicky zablokován chodník, po kterém budou moci projít už jen přizpůsobiví občané. Ti nepřizpůsobiví budou muset zvolit jinou cestu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Udženija (ODS): Tlačítko pro těžké chvíle. Psychosociální pomoc v aplikaci Záchranka

4:29 Udženija (ODS): Tlačítko pro těžké chvíle. Psychosociální pomoc v aplikaci Záchranka

V březnu 2025 hlavní město (jako první kraj v České republice) spustilo nový psychosociální modul v …