Zelení již nebudou dále jednat o spolupráci s ČSSD

12.04.2021 17:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookorém profilu k ukončení jednání s ČSSD o předvolební spolupráci

Zelení již nebudou dále jednat o spolupráci s ČSSD
Foto: Zelení
Popisek: Zelení

"Oznámili jsme dnes panu předsedovi Hamáčkovi, že za současné situace již nebudeme dále jednat o předvolební spolupráci," uvedl spolupředseda Zelených Michal Berg.

"Sjezd sociální demokracie a další kroky po něm nám nedávají naději, že by bylo možné naplnit základní požadavek spolupráce, který stanovil náš sjezd. Tedy aby takový projekt přispěl k zásadní změně politické kultury v Česku a k ukončení oligarchického srůstání politické a ekonomické moci a autoritářského stylu vládnutí zemi, a to včetně odmítnutí spolupráce s Andrejem Babišem a hnutím ANO," připomněla spolupředsedkyně Zelených Magdalena Davis usnesení lednového sjezdu Zelených.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Co by podle vás Ukrajině opravdu pomohlo?

Jasně, že mír, ale jak ho docílit, aby to nebyla jen kapitulace Ukrajiny? Jak přimět Rusko, aby ustoupilo? Přeci není možné považovat za spravedlivý mír, když se budete muset vzdát území. A když mluvíte o tom reálném pohledu na válku-Ukrajinu. Co tím přesně myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Skopeček (ODS): Navrhujeme slevu 1,70 koruny na litr benzínu i nafty

20:07 Skopeček (ODS): Navrhujeme slevu 1,70 koruny na litr benzínu i nafty

Projev na 10. schůzi Poslanecké sněmovny dne 10. března 2026 k snížení spotřební daně z paliv