Ženíšek (TOP 09): Antibabiš že je trapný? Ten je zatraceně nutný a potřebný

10.01.2024 7:05 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k politické strategii postavené na tzv. antibabišovi.

Ženíšek (TOP 09): Antibabiš že je trapný? Ten je zatraceně nutný a potřebný
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Ženíšek

Často jsem slýchával, že ten antibabiš nestačí, že je to už trapný.

Pak si poslechnu, že EURO je hrozba, že se máme stále zadlužovat, investice do tanků je špatně, protože přece Hnuti ANO “chce žit v míru” a musím říct, že ten antibabiš je zatraceně stále nutný a potřebný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Doktorát z humanitních oborů,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMutella , 10.01.2024 9:24:58
zřejmě dostane kdejaký ňouma, pokud vstoupí do politiky, v řadách PIRSTAN nebo POSPOLU, jeho hloupost ještě graduje., Babišovi musí za svoji existenci děkovat, bez něj by neměli o čem meknout.

|  6 |  0

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Pražské byty jsou nejdražší ze všech evropských metropolí

7:06 Okamura (SPD): Pražské byty jsou nejdražší ze všech evropských metropolí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k cenám bydlení v Praze.