Aféra "(ne)kandidát Šlouf": Na scénu vstupuje Ringo Čech se zásadním svědectvím. A navíc říká...

13.09.2013 11:04 | Zprávy

Hudebník, moderátor a příznivec prezidenta Zemana František Ringo Čech potvrdil ParlamentnímListům.cz, že ho tento týden Miroslav Šlouf oslovil s nabídkou lídrovat kandidátku SPOZ v Praze. "Ringo" dále uvedl, že třebaže kritizuje Zemana za to, jak se postavil ke Šloufovi, i nadále prezidenta plně podporuje a nechápe, proč je hlava státu stále terčem nadávek a urážek.

Aféra "(ne)kandidát Šlouf": Na scénu vstupuje Ringo Čech se zásadním svědectvím. A navíc říká...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman měl na Staroměstském náměstí svůj poslední předvolební mítink

Kontroverzní lobbista Miroslav Šlouf prozradil Mladé frontě Dnes (MfD) nejen to, jak to bylo s jeho kandidaturou v čele pražské kandidátky Strany práv občanů – zemanovci, ale i to, že měl původně v čele pražských zemanovců stát František Ringo Čech.

„A pak přišli delegáti za mnou, že chtějí, abych kandidoval. Přiměřenou dobu jsem se bránil, až se delegáti naštvali a málem jsem byl inzultován," prozradil deníku se smíchem Šlouf. Na nabídku nakonec kývl. „Přemýšleli jsme ještě o jednom kandidátovi (František Ringo Čech), který však nabídku nepřijal,“ dodal k tomu Šlouf.

Vše k dění kolem Miroslava Šloufa najdete ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nedal se koupit.“ Zlo na Nohavicu spustilo reakci

16:44 „Nedal se koupit.“ Zlo na Nohavicu spustilo reakci

Liberální a progesivističtí komentátoři, kteří se pustili kvůli textu nové písně do legendy českého …