Mynář si na Hradě vezme volno, Hašek a Bohdalová nebudou. Tak zemanovci představovali lídry

29.08.2013 19:29 | Zprávy

Strana práv občanů - zemanovci uspořádala ve čtvrtek večer tiskovou konferenci, na které představila své kandidáty do sněmovních voleb. Potvrdila, že ve Zlínském kraji ji povede bývalý předseda a současný prezidentský kancléř Vratislav Mynář a ve středních Čechách by se na listině měl objevit ministr František Koníček.

Mynář si na Hradě vezme volno, Hašek a Bohdalová nebudou. Tak zemanovci představovali lídry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vratislav Mynář bude s největší pravděpodobností za SPOZ kandidovat ve volbách. Od prezidenta Miloše Zemana má zelenou

Prezidentský kancléř Vratislav Mynář na tiskové konferenci potvrdil, že bude lídrem kandidátky SPOZ ve Zlínském kraji. Předsednictvo jej prý do této pozice doporučilo jednomyslně a on se rozhodl kandidaturu přijmout. Detailní podoby kandidátek by měly určit krajské stranické konference.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Trafiky

V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nedal se koupit.“ Zlo na Nohavicu spustilo reakci

16:44 „Nedal se koupit.“ Zlo na Nohavicu spustilo reakci

Liberální a progesivističtí komentátoři, kteří se pustili kvůli textu nové písně do legendy českého …