Největším zlem byl Klaus. A Dalík s Janouškem představují organizovaný zločin, hřímá Babiš

07.09.2013 8:23 | Zprávy

Podnikatel a miliardář Andrej Babiš naplno odstartoval předvolební kampaň svého hnutí ANO. V politice by podle něj neměli být lidé, kteří v soukromém životě neuspěli a šli do politiky jen proto, aby získali nějakou výhodu. Sám své hnutí řadí napravo od středu politického spektra a chce zabránit korupci, která se prý rozmohla po nástupu Mirka Topolánka k moci.

Největším zlem byl Klaus. A Dalík s Janouškem představují organizovaný zločin, hřímá Babiš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Adrej Babiš bude kandidovat v Praze

Podnikatel a majitel zemědělského koncernu Agrofert Andrej Babiš zaplavil zemi billboardy a denní tisk reklamou za miliony. V rozhovoru pro Lidové noviny, které bude vedle deníku MF Dnes během několika dní vlastnit, vysvětluje své pohnutky vstoupit na politickou scénu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Půjdete do vlády, která nebudete chtít přijmout Euro?

V čem je pro nás obyčejné smrtelníky EURO ekonomicky výhodné? Je na tom třeba Slovensko, které ho má ekonomicky líp než bylo před jeho přijetím? Mě to teda nepřijde a nevím, co by mě jako pracujícímu člověku s podprůměrným platem, který má ale větší lidí v zemi, přineslo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Skrytá tvář útočníka na Babiše? Vážná dohra útoku

16:45 Skrytá tvář útočníka na Babiše? Vážná dohra útoku

Fyzický útok na lídra hnutí ANO a expremiéra Andreje Babiše, který schytal několik ran holí do spánk…