Miluji prezidenta Miloše Zemana, napsal senátor

24.06.2017 20:52

Senátor a advokát Václav Láska se na svém faceboovém profilu vyznal z lásky k prezidentu Miloši Zemanovi. „Miluju prezidenta Miloše Zemana,“ uvedl doslova. A zmínil i důvody, jež dávají najevo, že jde v jisté míře o nadsázku.

Miluji prezidenta Miloše Zemana, napsal senátor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Václav Láska

„Celý život bojuju s tím, že mám trošku vznětlivější povahu. A občas mluvím a píšu dřív, než přemýšlím. Postupem času jsem si zavedl pravidlo nereagovat na věci, které mě naštvou, dřív než za 24 hodin. Ale znáte to, ne vždy se to dá dodržet. A pak člověk po někom vyjede, vynadá mu, vyčte kdeco, urazí. A pak toho třeba i lituje. S odstupem času se může ukázat, že některé věci ne dobře pochopil, že neznal některé souvislosti, že jeho reakce byla zbytečně ostrá. A pak je mu to líto,“ vyznal se ze svého celoživotního boje Láska. 

A právě proto miluje prezidenta Miloše Zemana. „Už několik let mi v pravidelných dávkách ukazuje, jak hloupě vypadá, když se člověk oddá své zášti. Když právě propadne jen v urážky a vulgarity,“ zmínil Láska.

Prezident mu tak podle jeho slov pomáhá být jiným a lepším. „Úspěšně bojovat se svojí slabinou, kterou mám. Děkuji Vám, pane prezidente,“ uzavřel Láska.

Celý příspěvek Václava Lásky:

Miluju prezidenta Miloše Zemana.

Celý život bojuju s tím, že mám trošku vznětlivější povahu. A občas mluvím a píšu dřív, než přemýšlím. Postupem času jsem si zavedl pravidlo, nereagovat na věci, které mě naštvou dřív, než za 24 hodin. Ale znáte to, ne vždy se to dá dodržet. A pak člověk po někom vyjede, vynadá mu, vyčte kde co, urazí. A pak toho třeba i lituje. S odstupem času se může ukázat, že některé věci ne dobře pochopil, že neznal některé souvislosti, že jeho reakce byla zbytečně ostrá. A pak je mu to líto.

Prostě je to pro mě celoživotní boj. Říci na jednu stranu odvážně a bez vytáček, co si myslím. Na stranu druhou nepadnout do hloupých urážek a vulgarit.

No, a proto miluju prezidenta Miloše Zemana. Už několik let mi v pravidelných dávkách ukazuje, jak hloupě vypadá, když se člověk oddá své zášti. Když právě propadne jen v urážky a vulgarity.

Pan prezident mi pomáhá být jiný, lepší. Úspěšně bojovat se svojí slabinou, kterou mám. Děkuji Vám, pane prezidente.

Mgr. Václav Láska

  • BPP
  • Tento profil nevytvořil Václav Láska, proto zde není aktivní
  • senátor

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senát asi usnadní přechod k jinému mobilnímu operátorovi

21:48 Senát asi usnadní přechod k jinému mobilnímu operátorovi

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi se zřejmě sníží, lhůta pro převod telefonního čísla…