Poslední příspěvky z profilů

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Ing. Miloš Zeman
Richard Heczko
Občan Richard Heczko má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Gfffb
Občan Gfffb má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Jan Rokycan
Občan Jan Rokycan má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Antonín Fryč, CSc.
Ing. Jaromíra Vítková
Tomio Okamura
Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč špatné vakcíny ?

Několik evropských zemí hlásí komplikace spojené s očkovací látkou od britsko-švédské společnosti AstraZeneca proti COVI...

Tomáš Zdechovský
Andrej Babiš
HLadíková
Občan HLadíková má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Josef Cogan
Ing. Martin Kolovratník
Bc. Markéta Gregorová
Ing. Petr Kulhánek
Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík odpověděl na dotaz

volební zákon

Souhlasím s Vámi, že rozhodnout 9 měsíců před volbami není nejlepší, zvláště, když byla stížnost podána hned po volbách, tedy před třemi lety. Proč se tak stalo teď, to se musíte zeptat Ústavního soudu, my v parlamentu se jen musíme s touto situací vyrovnat a na novém znění se shodnout.

Ing. Marian Jurečka
Jan Hamáček
Bc. František Elfmark, DiS.
Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík odpověděl na dotaz

Nouzový stav

Neznamená to konec všech opatření. Naopak by se měla zacílit tam, kde jsou ohniska nákazy - např. průmyslové provozy, kde by se zaměstnanci měli testovat. A samozřejmě dodržovat hygienická opatření.

Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík odpověděl na dotaz

Proč máme my doplácet na neshcopnost vlády?

Myslím si, že nemáme doplácet na neschopnost vlády. Koronavirus zaskočil všechny země, ne všechny  s ním ale bojují takto amatérsky. Když to shrnu: vládní opatření jsou chaotická, nouzový stav ani po více než čtyřech měsících nevede ke zlepšení, ba naopak - tudíž něco je špatně. Nezodpovědné jednání vlády padá na její hlavu.