Covid
Proč by podle vás kdokoliv uměle vyvinul virus a šířil ho, jako třeba covid? Co a kdo tím něco získal? Co vím, tak postihl snad všechny. Napadá mě, že prospěch by z toho mohli mít jen nějaké očkovací lobby.
Proč by podle vás kdokoliv uměle vyvinul virus a šířil ho, jako třeba covid? Co a kdo tím něco získal? Co vím, tak postihl snad všechny. Napadá mě, že prospěch by z toho mohli mít jen nějaké očkovací lobby.
Ministr školství Dobeš přišel s dalším svým chaotickým a nekoncepčním nápadem.
Dobrý den, mám dotaz ohledně mýtného na silncích I.,II a třetí třídy (pro nákladní auta doufám). Především, je možné opravdu ohlídat, aby vybrané peníze neputovaly jinam, než na opravy a údržbu, dál bych se chtěl zeptat, jestli jste v souvislosti s tím uvažoval o částečném přesunu silniční dopravy na železnici a o kapacitě železniční dopravy. Kapek
Ani čtvrteční dohoda K9 o změně zvýšení DPH nezměnila kritický postoj KDU-ČSL k důchodové reformě, tak jak ji prosazuje vláda ODS, TOP09 a VV.
Důrazně vyzývám ministra vnitra Radka Johna, aby veřejnost seznámil se současným stavem v projektu Komunikační infrastruktury veřejné správy, tzv. KIVS.
Pěkný den,1.připravovaná důchodová reforma se právě ale dotkne mladých lidí do 35 let. Máme velké obavy, zda důchodová reforma připravená vládou nedopadne jako privatizace a my, mladší 35 let z reformy nebudeme mít tak málo, jako naši rodiče z kuponových knížek2. navrhujeme sice navýšení odvodů do penzijního systému, ale zároveň ú
Středisko Diakonie ČCE Ratolest v pražských Strašnicích, které funguje jako denní stacionář i základní škola speciální pro děti s těžkým mentálním a kombinovaným postižením, přivítalo v pátek 11. března ministra školství Josefa Dobeše.
Vyjádření stínového ministra KSČM pro resort vnitra Zdeňka Maršíčka ke jmenování náměstků policejního prezidenta před výběrovým řízením.
pane předsedo, v poslední době se mluví jenom o důchodech, o tom, jak podpořit budoucí staré lidi. Vaše stran byla vždycky známá silnou prorodinnou politikou. Kdybyste se dostali do vlády, jak byste podporovali mladé rodiny? děkuji Gabča
Drtivou většinu úsporných opatření jsme provedli na straně výdajů. Pokud se podíváte na státní rozpočet roku 2011, pak jsme oproti autonomnímu vývoji (tj. co by se stalo, kdybychom nic neudělali), snížili konkrétními kroky deficit o 80 mld. Kč, z toho asi ze tří čtvrtin na straně výdajů, např. snížení provozních a administrativních výdajů státní sp
Unie malých a středních podniků ČR vítá rozhodnutí koaličních stran o sjednocení sazeb DPH pod 20%, resp. na 17,5%.
Dobrý den pane poslanče, před časem jsem četla, že byste chtěl usilovat o zlepšení obrazu vaší strany mezi mladými. Zajímá mně, jak se Vám to vede, kolik mladých lidí se do strany přihlásilo v poslední době a jak mohou mladí lidé ovlivňovat politiku strany. Johana
Včera francouzský prezident Nikolas Sarkozy uznal Prozatimní národní radu (PNR) Libye jako jedinou autoritu země a otevřel zastupitelský úřad Francouzské republiky v libyjském městě Benghází, kde má PNR své sídlo. Udělal to jako první na světě.
pane ministře, moc děkuji za předešlou odpověď . Ráda bych se zeptala, na to, jestli nebudou zaměstnavatelé zneužívat nová opatření v připravovaném ZP, hlavně mně zarazila věta o nedosahování uspokojivých pracovních výsledků. Bude se moct zaměstnanec vůbec nějak bránit? Věrka
Dobrý den pane senátore,ráda bych se vás zeptala, jak jste hodnotil akci lékařů za vyšší platy a jak vy si myslíte, že by se mělo zdravotnictví dál vyvíjet. Po těch letech odsloužených v nemocnicích určitě máte jasnou představu. děkuji.
Vyjádření k omezování autobusové dopravy ve Středočeském kraji.
Dobrý den, zdravím stranu svobodných občanů, chci se zeptat, jaký model penzijní reformy prosazujete a jestli podle vás je ve světě důchodový systém, který by sloužil jako vzor. To, co se vymýšlí tady, se mi vůbec nelíbí. díky.
Dobrý den, zdá se, že reformu důchodů prosazuje koalice v této formě za každou cenu. Určitě ale jsou i jiné možnosti možnosti, jak provést změnu penizjního systému tak, aby fungoval a přitom nevysával běžné lidi na kost. díky za odpověď.