Duka prý doporučil vymítání ďábla, informuje bulvár od soudu s Bartákem

14.09.2012 9:08

„Doktor čuně“ Jaroslav Barták v tomto týdnu před soudem pokračoval v nechutných pomluvách žen, svědčících proti němu v kauze, ve které je obviňován z několika trestných činů proti svobodě.

Duka prý doporučil vymítání ďábla, informuje bulvár od soudu s Bartákem
Foto: Martin Kovář
Popisek: Arcibiskup Duka s kadidlem
reklama

Pomyslným vrcholem bylo jeho čtvrteční vystoupení proti jedné ze svých bývalých asistentek. Tu se prý jako správný katolík (svou pevnou víru u soudu zhýralý lékař deklaruje opakovaně) rozhodl zachránit, neboť se podle jeho slov chovala podivně a dokonce chtěla vystoupit z katolické církve!

„Kontaktoval jsem proto kardinála Duku a exorcistu z Malty,“ popsal záchranu odrodilé asistentky. Ještě více šokující ovšem bylo, co prý samaritánskému lékaři obě autority doporučily: „Oba si mysleli, že jde o posedlost zlým duchem, a doporučili vymítání,“ vypovídal podle deníku Blesk u soudu Barták.

Tiskový mluvčí pražského arcibiskupství Aleš Pištora odmítl, že by se doktor Barták obrátil na kardinála Duku s podobnou žádostí, natož pak to, že by hlava českých katolíků vydala k záchraně ženy zmíněné doporučení.   


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…