Informace, které je zakázáno šířit. Víme, kde je na Facebooku najít

24.07.2013 15:57

Lež a neznalost jsou kořeny všeho zla. I proto vznikla před nedávnem na Facebooku komunita, která se jim rozhodla postavit. Šíří "zakázané" informace, systematicky a nemilosrdně. Proč vznikla? Proto, že o řadě informací se stále více mlčí, než aby se šířily a mohli nad nimi lidé přemýšlet. Velkou inspirací ke vzniku se prý staly stránky AC24.

Informace, které je zakázáno šířit. Víme, kde je na Facebooku najít
Foto: hns
Popisek: Dvojková soustava, ilustrační obrázek

„Naší jedinou silou je znalost, naší jedinou nadějí je jednota. Sdílením tohoto obsahu se stavíte systému, přidáním se k této komunitě deklarujete vůli k růstu nad strop, který vám byl nastaven,“ to je motto lidí, kteří se přidávají mezi fanoušky této nové stránky – od začátku července je jich jen pár set. Vzhledem k tomu, jak moc se však začíná v lidech probouzet zvídavost po všem, do čeho nikdy neměli možnost vidět, dá se očekávat, že zájem poroste.

I ParlamentníListy.cz čas od času podobné – poněkud rebelské - články kritizující nešvary systému přinášejí, a proto bude možné je na zmiňované stránce s názvem Zakázané informace najít.

Jak redakce zjistila, každý, kdo objeví na internetu jakoukoli informaci, jež se dá z nějakého důvodu pokládat za "zakázanou" (nebo takovou, o které mainstreamová média mlčí), může odkaz na ni přeposlat zprávou správci stránky - ten ji následně zveřejní.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Alena Hechtová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…