Nečas prý trpí kvůli Bradáčové

24.10.2012 11:27 | Zprávy

Petr Nečas nejspíš padne, i když si to vůbec nezaslouží. Jako Gorbačov se pustil do boje s existujícími zlořády a zaplatí za to svou politickou kariérou. Hlavním zájmem současných politických tanců totiž evidentně je odstranění premiéra.

Nečas prý trpí kvůli Bradáčové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas

„V první řadě si musíme uvědomit, že v české politice je víc zhrzených citů a nehynoucí nenávisti, než v seriálu Ordinace v růžové zahradě,“ uvádí svou analýzu redaktor MF DNES Martin Komárek. V ODS je podle něj mnoho ukřivděných. „A když někoho opravdu nenávidíte a naskytne se vám příležitost, použijete všech prostředků,“ pokračuje.

Kromě nenávisti lze najít i jakési rozumové důvody současného politického dění. Kromě zarputilých obhájců pravicových kořenů ODS by Nečasovo odvolání vyhovovalo zejména kmotrům. Těm totiž premiér vydatně přistřihl křídla. „Petr Nečas je v ODS něco jako Gorbačov v bývalém Sovětském svazu,“ píše Komárek. „Ač letitý funkcionář, který zná své pappenheimské a jejich minulé i současné hříchy, vypustil krakena,“ dodává o premiérovi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Evropská unie si z našich peněz dělá bankomat

Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…