Odbory zasahují. Nevolte vládu, poradil lidem předák Zavadil

3. 10. 2012 13:07

Odbory se jednoznačně vyjádřily k blížícím se volbám a doporučily občanům, ať nevolí strany vládní koalice. Velmi aktivistické politické prohlášení učinil jejich šéf Jaroslav Zavadil na středeční tiskové konferenci.

Odbory zasahují. Nevolte vládu, poradil lidem předák Zavadil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Český odborový předák Jaroslav Zavadil
reklama

Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslav Zavadil na tiskové konferenci vyzval občany, aby v krajských a senátních volbách nevolili strany vládní koalice. „Doporučujeme občanům, aby k těm volbám šli a těm lidem řekli, co si myslí. A předpokládám, že voliči jsou rozumní,“ uvedl šéf zaměstnaneckých svazů. Nejnovější aféry podle něj jen ukazují, že vláda není schopna normálně fungovat.

Šéf odborového svazu Kovo Josef  Středula sdělil: „Dostáváme se do situace, kdy vláda nechce poslouchat." Policie podle něj vyhlašuje zásadu padni komu padni, jen dokud se vyšetřování nepřiblíží k ní. Vláda a její problémy podle něj maří i řadu investic.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…