Osud Petra Nečase coby předsedy občanských demokratů závisí na kongresu ODS, který proběhne ve dnech 3. a 4. listopadu v Brně. Pečinka se ale domnívá, že Nečas nemá v tuto chvíli v ODS konkurenci. Nikdo se na post předsedy nehlásí a nikdo se ani objektivně neobjevuje.
Stejně tak si Nečas může podle komentátora udržet pozici premiéra. Ačkoli rozkol v ODS a vzbouřenci odmítající hlasovat pro takzvaný stabilizační balíček, se kterým navíc vláda spojila hlasování o svojí důvěře, sice působí problémy, ale Nečas má prý velký manévrovací prostor.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: adr