Štětina k pokaženým dávkám: Počkejte do léta. Pak Drábka roztrhejte

04.02.2012 6:03

Senátor Jaromír Štětina se i na svém facebookovém profilu zastává ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka. Nespokojenému občanovi navrhl, ať počká do léta a pokud tehdy nebude systém již plně v provozu, ať Drábka klidně roztrhá.

Štětina k pokaženým dávkám: Počkejte do léta. Pak Drábka roztrhejte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaromír Štětina na tiskové konferenci
reklama

„Tak počkejte do léta. Když to nebude fungovat v létě, roztrhejte Drábka na kusy,“ napsal na svém facebookovém profilu senátor Jaromír Štětina. Šlo o odpověď naštvanému občanovi, kterému vadí nefungující rozdělování sociálních dávek.

Ve své odpovědi uživateli senátor Štětina zmínil i ParlamentníListy.cz, z nichž tázající se občan čerpal, a označil je za bulvární plátek. "Rozdíl je v tom, že PL na chyby poukazují se škodolibostí, já se starostí a porozuměním," napsal senátor.

Kroky Jaromíra Drábka přirovnal k Josefu II. a jeho reformám. „Když Josef II. zaváděl novoty, taky všechno nefungovalo, jak mělo. Právě pro Drábkovu odvahu jít dělat reformy pro příští generaci Drábka podporuju,“ zastával se ho Štětina.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pan

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…