Vojtěch Filip varuje: Protesty proti nám mohou vést k totalitě

17.10.2012 20:31 | Zprávy
autor: jav

Předseda KSČM Vojtěch Filip se vyjádřil k akci Klíče 2012- pochod proti komunismu, který nespokojený občan Karlovarského kraje svolal ihned poté, co KSČM v tomto kraji vyhrála krajské volby.

Vojtěch Filip varuje: Protesty proti nám mohou vést k totalitě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ve volebním štábu KSČM bylo veselo

Ve Filipovi jako občanovi prý tato akce vzbuzuje obavy. „Svolavatel si evidentně neuvědomuje, že svými výzvami zaujímá zcela nedemokratický postoj k výsledkům voleb. Popírá právo voliče rozhodnout se podle svého uvážení pro odevzdání volebního hlasu, čímž vlastně vystupuje proti ústavnímu pořádku v naší zemi,“ píše předseda Filip. Podobné snahy podle něj končí různými autoritativními režimy, o které občané České republiky určitě nemají zájem.

Celý článek V. Filipa ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…