Zeman kašle na Peake, odmítl s ní jednat. A zde je odpověď

4. 2. 2013 13:01

Předseda SPOZ Vratislav Mynář uvedl, že nově zvolený prezident Miloš Zeman se nesejde s Karolínou Peake a její stranou LIDEM. Peake ale doufá, že nadstranický prezident se zachová jinak.

Zeman kašle na Peake, odmítl s ní jednat. A zde je odpověď
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake
reklama

Anketa

Má Zeman jako první prezident v dějinách odvolat o své vůli vládu?

87%
13%
hlasovalo: 14127 lidí

Na jednání se Zemanem nebude pozván žádný zástupce vládní strany LIDEM, která je tvořena poslanci zvolenými za VV a "neprošla peklem voleb", řekl ČTK Mynář. Peake to ale nenechá jen tak.

„Nepředpokládám, že předseda politické strany SPOZ je hlavním mluvčím nestranického, přímo zvoleného prezidenta. Nepovažuji tedy za nutné na jeho slova reagovat. Počkám si na vyjádření budoucího prezidenta republiky. Prezidenta nestranného a nadstranického, jak doufám," napsala v prohlášení vicepremiérka.

Již v úterý se Zeman setká s předsedou ODS Petrem Nečasem. Předseda vlády budoucí hlavu státu navštíví v podvečer v jeho kanceláři na dohled od Pražského hradu.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…