Bankéři nutí lidi hladovět, a tak připravíme svět o internet. Vaši Anonymous

21.02.2012 11:12

Hlas Ruska přinesl v úterý informaci, která, pokud se naplní, bude znamenat klíčový přelom v současných dějinách světa. Poslední březnový den by totiž mělo údajně dojít k totálnímu blackoutu - nikoli však z pohledu dodávky elektřiny, ale totálním zablokování internetu. Naplnit tento plán má skupina hackerů Anonymous.

Bankéři nutí lidi hladovět, a tak připravíme svět o internet. Vaši Anonymous
Foto: rep
Popisek: Hackerská skupina Anonymous
reklama

Hackeři ze známé skupiny Anonymous o sobě dávají stále intenzivněji vědět. Nyní údajně podle serveru Hlas Ruska prohlásili, že hodlají připravit celý svět o Internet. Jeho vypnutí se plánuje na 31. března.

„Na znamení protestu proti SOPA, Wall Street, našim neodpovědným předákům a milovaným bankéřům, kteří nutí celý svět hladovět kvůli svým egoistickým zájmům, a  jen tak pro sadistickou zábavu, vypnou Anonymous Internet 31. března,“ praví se ve zprávě skupiny.

Hackeři označili chystaný útok za Global Blackout. Jeho podstata spočívá v porušení fungování 13 kmenových DNS-serverů. Podle názoru představitelů této organizace po tomto útoku nebude moci ani jeden uživatel vyhledat jméno domény.

„Pokaždé při vstupu jakéhokoliv URL se dostane uživatel na stránku s chybou a bude si myslet, že Internet je odpojen, a to nám úplně stačí. Pamatujte si, že to je protest, a neklademe si za cíl „vraždu Internetu“, jen dočasně vypneme to, co je nejvíc potřebné“, praví se v prohlášení.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Alena Hechtová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„S*ru na ně. Brikety užíraj chleba.“ Cesta Moravou: Klidná, než začnete o politice. To není kavárna

10:57 „S*ru na ně. Brikety užíraj chleba.“ Cesta Moravou: Klidná, než začnete o politice. To není kavárna

PŘEDVOLEBNÍ REPUBLIKA Většina programů je tak obecných a nekonkrétních, že to opravdu ani nemá cenu …