Bárta si dal do nosu, lituje kníže

14.05.2011 14:24 | Zprávy
autor: jas

Podle šéfa TOP 09 a diplomacie si Vít Bárta zveřejněnou nahrávkou naběhl více než je zdrávo. Její obsah byl prý ovlivněn tím, že všichni zúčastnění "byli ožralí".

Bárta si dal do nosu, lituje kníže

K nové nahrávce, která unikla z nitra Věcí veřejných, se někteří politici vyjadřují radikálně, jiní vyhýbavě. Šéf TOP 09 a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg stojí na pomezí těchto úhlů pohledu.

SLEDUJEME téma: Nahrávka VV

Byli ožralí...

"Jak jsem pochopil, dal si do nosu více, než je prospěšné. Všichni tam byli trošku ožralí. Proběhla tam diskuse na úrovni české hospody. Slyšel jsem, jak Bárta říká, že byl pozván k Putinovi a Obamovi, a o tom, že by mohli spolupracovat s americkými demokraty. A myslím, že by mohli spíše bártovat než bártrovat. (Bárta na nahrávce použil výraz bártrovat, tj. vyměňovat, pozn. red.)," uvedl kníže v rozhovoru pro deník Právo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ Distribuce zlepšuje zákaznický servis díky umělé inteligenci

20:14 ČEZ Distribuce zlepšuje zákaznický servis díky umělé inteligenci

ČEZ Distribuce na přelomu roku spustila v rámci svého kontaktního centra moderní analytický nástroj …