Bobošíková Tůmu nepřelepuje. Je to partyzánština, zlobí se v TOP09

11.10.2010 7:24 dop.

Zdeněk Tůma, kandidát TOP 09 na pražského primátora, je přelepen nálepkou Suverenity - bloku Jany Bobošíkové. A nejen on, také kandidát do Senátu Jaromír Štětina. V Praze 10, kde Bobošíková kandiduje do Senátu na takto přelepené plakáty narazíte často. A zajímavé je, že jde pouze o upoutávky TOP 09.

Bobošíková Tůmu nepřelepuje. Je to partyzánština, zlobí se v TOP09

„Já jsem si zase všimla, že jsou zamalované moje plakáty, nebo tam mám vypíchané oči. Ty nálepky Suverenita nijak neevidujeme, takže k nim má přístup každý. Já sice v Praze 10 bydlím, ale mohu zodpovědně prohlásit, že nechodím přelepovat obličej pana Tůmy," sdělila ParlamentnímListům.cz Jana Bobošíková.

Podle názoru političky každý přelepuje každého. „Asi to patří k domácí politické kultuře. Naše plakáty v jižních Čechách někdo zase přelepoval plakáty místní galerie. Tím se opravdu nemá cenu zabývat," tvrdí Bobošíková.

Je to školáctví

Volební manažer TOP 09 Jaroslav Polášek už tak klidný není. S přelepováním plakátů nesouhlasí. "Považuji to za zvláštní typ negativní kampaně, je to taková partyzánština, školáctví," řekl redakci.

"Vypovídá to jen o Suverenitě, je to její vizitka, u strany paní Bobošíkové mě takovéto jednání nepřekvapuje," dodal.

Suverenita má podle Poláčka plakáty i na mnoha nelegálních místech, přelepky jen demonstrují charakter její kampaně. "Přelepky strháváme, kde to jde a kde je to možné," vysvětlil s tím, že právní cestou případ pár dnů před volbami řešit nebudou.

Přelepování předvolebních plakátů konkurencí se objevuje pravidelně před každými volbami. Často se také předvolební agitace stran objevuje na místech, které si strana nezaplatila a jedná se tak o nelegální výlep.

Dále čtěte:
Billboardy s Paroubkem zůstávají. Jandák je tomu rád a partaj také
Volební plakáty ČSSD visely i na hřbitově

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tom, jas

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Na výlet do Písku, Blatné, Vodňan i Strakonic

22:02 Jihočeský kraj: Na výlet do Písku, Blatné, Vodňan i Strakonic

Astronomické léto je v plném proudu, škola končí a tropické počasí ustupuje středoevropskému létu. N…