Šéfka Suverenity Jana Bobošíková zpochybní výsledek voleb do Poslanecké sněmovny. Podle ní byly výsledky zmanipulovány a průzkumy agentur veřejného mínění prý stranu poškodily.
reklama
„Zatím máme informace od našich zástupců z 14 volebních komisí, že protokoly z volebních komisí neodrážely to, co se objevilo na oficiálních volebních stránkách Českého statistického úřadu. Nyní běží 10denní lhůta, během které podáme žalobu k Nejvyššímu správnímu soudu," řekla pro ParlamentníListy.cz bývalá europoslankyně Bobošíková.
Cinknuté průzkumy?
Bobošíková rovněž tvrdí, že průzkumy veřejného mínění stranu poškodily. „Nevím, jestli to bylo ze strany agentur úmyslné, nebo pouze neprofesionální," řekla lídryně Suverenity.
Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.