Další protest odborů na konci listopadu. Budou tvrdší, varuje Dufek

14.10.2011 20:23 | Zprávy
autor:

Odboráři plánují na 25. listopadu další demonstraci a pochod k Poslanecké sněmovně. Tentokrát protest úderně nazvali „Proti korupci, za zvýšení životní úrovně".

Další protest odborů na konci listopadu. Budou tvrdší, varuje Dufek

Demonstranti se sejdou 25. listopadu ve 12 hodin na Palackého náměstí. Samotný mítink by měl trvat asi hodinu a poté bude následovat dvouhodinový pochod k Poslanecké sněmovně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP loni přepravil téměř miliardu lidí, vydělal 686 milionů

7:23 DPP loni přepravil téměř miliardu lidí, vydělal 686 milionů

Výsledek hospodaření Dopravního podniku hl. m. Prahy za rok 2025 skončil ziskem ve výši 686,13 milio…