John už pomýšlí na pravicovou koalici, kam se "nechce cpát"

29.05.2010 16:28

John považuje lídra ODS Petra Nečase za "velmi korektního a slušného člověka." Těmito slovy reagoval na dotaz ParlamentníchListů.cz, jak vnímá jeho přání volebního úspěchu, který Nečas lídrům TOP 09 a VV poslal ještě před otevřením volebních místností.

John už pomýšlí na pravicovou koalici, kam se "nechce cpát"

"Nyní je načase sebrat všechny slušné a rovné politiky a s nimi jednat. Mluvím o politicích, jejichž slovo platí. Chceme se domluvit na společných, dobrých výsledcích a prosazení toho, co jsme slibovali voličům, aby nějaká koaliční strana nebyla odsunuta na vedlejší kolej," uvedl pro ParlamentníListy.cz John k povolebnímu vyjednávání.

Je tak zjevně nakloněn vzniku pravicové koalice. Do té se prý sice VV "necpou", nicméně se slušnými lidmi prý "velmi rád podpoří dobré věci pro tuto zemi". Nadšeni prý ale nebudou ti lídři VV, v jejichž krajích je výsledek pod očekávaným ziskem hlasů.

"Zítra ráno si vyjedu výsledky a svolám krajské lídry. Tam, kde to nebude tak dobré, se budu ptát proč," řekl ParlamentnímListům.cz John. Zmíněné lídry prý čeká tvrdá práce. "Nebude se slavit, bude kritika a výzva k lepší práci," dodal John se smíchem. "V pondělí ráno se sejde stínový poslanecký klub a v úterý nastoupí vyjednávací tým VV," nastínil nejbližší dění na Štefánikově ulici John.  

John také očekává s velkým napětím výsledky velkých měst. "Věřím, že náš výsledek bude ještě lepší, ale dvojciferný zisk nám bohatě stačí k prosazení našich cílů," zopakoval John. Už teď prý může říci voličům, že se mu důležité body programu VV asi podaří prosadit. "Nyní jsem mnohem klidnější," dodal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Petr Mašek

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM v Pardubicích byl úspěšný v pátrání po vlastnících nemovitostí

22:11 ÚZSVM v Pardubicích byl úspěšný v pátrání po vlastnících nemovitostí

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Pardubicích se podařilo vyřešit případ nedostate…