Každý hlupák ví, že primátor potřebuje hodinky, zlobil se Bém

10. 6. 2010 17:53

Pražský primátor Pavel Bém tvrdí, že je jedno, kdo ODS porazil. V Praze to byla Schwarzenbergova TOP 09.

Každý hlupák ví, že primátor potřebuje hodinky, zlobil se Bém
reklama
"Jednou jste nahoře, jednou dole," reagoval pražský primátor Pavel Bém na to, že již nevede žebříčky popularity, naopak se jimi propadá, a také že odstoupil z pozice předsedy pražské ODS. "Čím výš vystoupáte, tím níž pak musíte sestoupit," tvrdil Bém v rozhovoru na ČT24.

Bém pak bagetelizoval výsledek ODS v Praze, kde vyhrála poprvé v české historii TOP 09 a nikoliv občanští demokraté. "ODS volby nevyhrála. Získala celorepublikově 20 procent, v Praze 24. Paradoxně vyjednáváme o vládě. Do toho společného dala Praha nejvíc," vysvětloval Bém v České televizi.

"ODS prohrála všude," komentoval porážku v Praze od TOP 09 Bém. "Je jedno s kým jsme prohráli," zdůraznil Bém. "Přesto mám obrovskou radost, že vyhrála reformní pravice," dodal.

Odmítl mediální kauzy, které se kolem něj objevují. "Každý hlupák musí vědět, že pražský primátor musí mít alespoň dvoje slušné hodinky," zlobil se Bém na média s tím, že vytvářejí virtuální kauzy.

Zdravotnictví, školství, rozpočtový výbor, to by mohly být obory, které by nově zvoleného poslance za ODS Béma zajímaly.

Související:
Další oběť voleb: Šéf pražské ODS Bém. Prozatím ho nahradí Klega
Popularita hejtmanů: Rath a Bém propadli, Zimola je hvězda
Jednou mě Pražané ocení, říká Bém

Foto: Hans Štembera

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: ann

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kauza, která zatřásla republikou i ČSSD, míří do finále. Vlivný podnikatel, Ivan Langer, vysocí policisté… Informace, které jinde nenajdete

4:44 Kauza, která zatřásla republikou i ČSSD, míří do finále. Vlivný podnikatel, Ivan Langer, vysocí policisté… Informace, které jinde nenajdete

Takřka šest let uplynulo od zahájení kauzy Vidkun, kterou v minulosti realizoval Útvar pro odhalován…