Kubiceho syn prý zmlátil muže. A oháněl se tátou

14.05.2013 7:14 | Zprávy
autor: jav

Syn ministra vnitra, Jan Kubice mladší, využil funkce svého otce k zastrašování muže, kterého předtím zmlátil. Důvodem měly být konkurenční spory v byznyse. Sám ministr se od svého syna raději distancuje.

Kubiceho syn prý zmlátil muže. A oháněl se tátou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Jan Kubice

Jak uvedl server Týden.cz, Kubice junior měl přímo na ulici kousek od Karlova mostu zbít muže gruzínského původu Borise K. Důvodem měly být spory o byznys. Syn ministra vnitra se totiž živí prodáváním vstupenek na koncerty a muž měl být jeho konkurentem.

Proto jej měl mladý Kubice zahrnout sletem kopanců a ran. To mu však nestačilo a muži nadále vyhrožoval, že na něj pošle policii, přičemž zdůraznil, že jeho otec je ministrem vnitra.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SFŽP: Nová zelená úsporám otevírá příjem žádostí

7:27 SFŽP: Nová zelená úsporám otevírá příjem žádostí

Od čtvrtka 25. června 2026 od 10 hodin se otevře příjem žádostí o finanční podporu z programu Nová z…